Chceme aby boli mamy zdravé

Našim želaním je, aby boli všetky mamy zdravé. Aby prežili krásne tehotenstvo, aby boli pripravené na pôrod, aby mali čo najkrajší pôrod a zdravé pohodové materstvo bez zdravotných ťažkostí.

Spolupracujeme s najlepšími odborníkmi

Náš eshop Vám prináša tie najlepšie produkty pre Vaše materstvo, no neobišlo by sa to bez skvelých odborníkov. Či už fyzioterapeutov, pôrodných asistentiek, laktačnej poradkyne, terapeutov, lektorky, ktoré sú skúsenými fundovanými odborníčkami z praxe. Každý produkt je odskúšaný, otestovaný, skonzultovaný a až potom nami odporúčaný.

Gravid Joga

Joga zmodifikovaná/prispôsobená pre tehotenstvo. Je obľúbeným cvičením medzi tehotnými.

Benefity tehotenskej jogy- pomáha proti ranným nevoľnostiam-,zlepšuje trávenie a metabolizmus, vyrovnáva krvný tlak, znižuje odstraňuje bolesti chrbta, najmä v oblasti driekovej chrbtice, udržiava hormóny v rovnováhe- posilňuje činnosť jednotlivých orgánov, pôsobí preventívne proti kŕčovým žilám, pomáha proti zápche a tiež preventívne proti hemoroidom, posilňuje svaly panvového dna, naučí vás efektívne dýchať. V Gravid joge sú dôležité tri hlavné aspekty - jogová relaxácia, dýchacie cvičenia a hathajogové cvičenia. Gravid joga má vplyv nielen na maminku, ale aj na bábätko v brušku.Príjemne vás naladí na celý deň, keď začnete rannou, dostane do balansu cez obednú prestávku a dobije baterky večer.Je to skvelé cvičenie v tehotenstve. Naučí vás spomaliť, zamyslieť sa, počúvať svoje telo, uvoľní vás, naučí dýchať, zregeneruje chrbticu, posilní svaly, rozprúdi lymfu, odľahčí kĺby....má toľko pozitív. Ak ste z Bratislavy, toto cvičenie nájdete v ponuke skvelého centra pre ženy Miracle štúdio, kde majú v ponuke niekoľko pravidelných lekcií gravid jogy i iných cvičení pre tehotné. www.studiomiracle.sk