CITRÓN - proti stresu i pre lepšiu koncentráciu

Priamo zo slnečných polí Talianska, citrónový olej prináša dobrú náladu a úľavu od starostí. Po pridaní do vody pri čistení domácnosti sa vám odmení sviežou vôňou, ktorá pretrvá dlho po skončení upratovania. Citrónový esenciálny olej v organickej kvalite je vyhľadávaný pri tráviacich problémoch, detoxikácii a celulitíde. V prípade fyzického vyčerpania sa odporúča vmasírovať do svalov. Pomáha pri uštipnutí hmyzom. Citrón patrí medzi oleje, ktoré dokážu ničiť baktérie a tým pôsobiť pozitívne na pokožku. Citrónový olej ako prírodné analgetikum pôsobí proti bolesti. Všestrannosť citróna dopĺňa jeho schopnosť zvyšovať koncentráciu a stimulovať fungovanie mozgu.

Tento esenciálny olej pochádza od lokálneho producenta z Talianska s biocertifikátom a klasifikáciou Food Grade kvality.


využitie:

Tráviacie problémy, nechutenstvo, detox, celulitída, ochorenie priedušiek, chrípka, bolesť hrdla, laryngitída, akné, kožné infekcie, herpes, vredy, únava, fyzické vyčerpanie, uštipnutie hmyzom, úzkosť, depresia, koncentrácia

10ml


Bezpečnostné upozornenie

Jedná sa o vysoko koncentrovaný výrobok, pred použitím konzultujte s aromaterapeutom. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Chráňte pred dosahom detí. Nevystavujte výrobok mrazu ani extrémne vysokým teplotám. Nenanášajte v nezriedenom stave priamo na pokožku. Neužívajte v tehotenstve. Nevystavujte pokožku slnečnému alebo UV žiareniu 12 hodín po aplikácii produktu.

9,00 €