LEVANDUĽA - organický esenciálny olej

Výborný pri dezinfekcii, poranení a hojení jaziev. Pomáha pri popáleninách. Upokojujúci pri svrbení, nespavosti, nervozite, strese a úzkosti. Hojí strie po pôrode. Vysušuje vyrážky.

Levanduľový olej (100% organický esenciálny olej) je povinným základom každej domácej lekárničky, keďže dezinfikuje menšie poraneniach a odreniny. Napomáha hojeniu jaziev a strií. Vôňa levanduľového oleja je pôvabne sladká a kvetnatá. Levanduľový esenciálny pôsobí upokojujúco pri svrbení pokožky, nespavosti a nervozite. Levanduľa ukľudňuje aj pri zvýšenom strese a úzkosti. Mimoriadne účinný je tento olej pri popáleninách a ich následnom hojení. Levanduľový olej pôsobí proti baktériam, čím lieči a predchádza vzniku akné. Po aplikácii na pokožku levanduľa uvoľňuje póry a redukuje zápal. Levanduľový esenciálny olej pomáha zmierniť nepríjemné začervenanie a podráždenie pri ekzéme a psoriáze. Niekoľko kvapiek levanduľového oleja vďaka množstvu antioxidantov zase pôsobí proti vráskam.

Tento esenciálny olej pochádza od lokálneho producenta z Francúzska s biocertifikátom a klasifikáciou Food Grade kvality.

10ml

využitie:

Zápaly, infekcie kože, poranenia, odreniny, vyrážky, akné, svrbenie, ekzém, psoriáza, spálenie slnkom, popáleniny, kŕče, migréna, bolesti hlavy, nespavosť, nervozita, stres, úzkosť, uštipnutie hmyzom, odpudzovanie hmyzu.

Inhalácia: Pre zlepšenie nálady a pri mentálnom vyčerpaní difúzujte 5 kvapiek levandule, 5 kvapiek šalvie a 5 kvapiek pomaranču (alebo mandarínky).

Vonkajšie použitie: Pri popáleninách a menších poraneniach aplikujte niekoľko kvapiek priamo na postihnuté miesto.

Vnútorné použitie: Dodajte svojim smoothies nový rozmer 1-2 kvapkami levandule.

16,00 €