MÄTA PRIEPORNÁ - proti upchatému nosu, aj proti bolesti hlavy

Peppermint. Používa sa na sústredenie a uvoľnenie upchatých dýchacich ciest. Pomáha pri trávení, nadúvaní a kŕčoch. Ničí baktérie, upokojuje pokožku a uvoľňuje svalstvo. Regeneruje pokožku spálenú od slnka.

Mätový olej - Peppermint - je považovaný za jeden z najvšestrannejších olejov. Jeho utišujúca mentolová vôňa pomáha pri sústredení a uvoľňuje upchaté dýchacie cesty. Mätový olej pomáha pri trávení, nadúvaní a kŕčoch. Tento olej takisto ničí baktérie, upokojuje pokožku a uvoľňuje svalstvo. Pri kozmetickom použití uzatvára póry na pokožke čím zabraňuje ich nasledovnému upchávaniu. Tradične sa mätový olej používa spolu s kokosovým olejom na regeneráciu pokožky spálenej od slnka. Po pridaní do vlasového šampónu pôsobí proti lupinám. Vďaka svojej výnimočnej vôni a chuti je mätový esenciálny olej rozšírený v kozmetike, zdravotníctve a gastronómii.

Tento esenciálny olej pochádza od lokálneho producenta z Indie s biocertifikátom a klasifikáciou Food Grade kvality.

10ml

využitie:

Bolesť hlavy, migréna, problémy s trávením, nevoľnosť, kolika, nadúvanie, syndróm dráždivého čreva, zápal dutín, bolesť svalov, svalové zranenia, menštruačné kŕče, svalové kŕče, zápal sedacieho nervu, vyvrtnutia, reumatizmus, vyrážky, akné, mentálne vyčerpanie, napätie, fyzické vyčerpanie, únava, apatia

14,00 €