MYRHA - organický esenciálny olej aj pre otočenie bábätka

Jedinečná drevnato dymová vôňa. Biblický olej používaný pri náboženských rituáloch a meditáciách. Slovo myrha pochádza z arabského "murr" a znamená "horký". Výborný proti mikróbom, baktériám. Myrhu je vhodné pridať do rutiny pre zrelú pleť. Proti vráskam.

Popis

Myrha olej je jedinečný svojou drevnato dymovou vôňou. Tento biblický olej sa používa pri náboženských rituáloch a meditáciách. Slovo myrha pochádza z arabského "murr" a znamená "horký". Pre svoju všestrannosť je základom tradičnej čínskej a ajurvédskej medicíny. Objavený pred 3700 rokmi, myrha olej bol používaný starovekými Egypťanmi počas balzamácie. Myrhový olej pôsobí proti mikróbom, baktériám a stimuluje imunitný systém. Myrha olej sa používa pri zmiernení bolesti a hojení kožných poranení. Tento olej je vhodný pri ústnej hygiene a infekciách ústnej dutiny.

Tento esenciálny olej pochádza od lokálneho producenta zo Somálska s biocertifikátom.

10ml

Vhodný pri

Kašli, bronchitíde, poraneniach, bolestiach, vredoch, ekzéme, infekciách kože, lišajoch, svrabe, uštipnutí hmyzom, črevných problémoch, zahlienení, ochoreniach ďasien, plesniach, bakteriálnym infekciám, infekciách ústnej dutiny, plesniach

35,00 €