OLEJ NA PRSIA pre lepšie dojčenie

Jemná starostlivosť, ktorá vás pripraví na dojčenie.

Pravidelná masáž prehreje a stimuluje pokožku pŕs. Kombinácia tých najjemnejších olejov vrátane mandľového pomôže uvoľniť tlak v prsiach a podporiť tvorbu mlieka

Dojčenie je jednou z najprirodzenejších vecí na svete a poskytuje vám aj bábätku dobré zdravie a pevný blízky vzťah. Pripravte sa na túto skúsenosť tak, aby bola čo najkrajšia a obišla sa bez ťažkostí. V pokročilom stupni tehotenstva zohrejte a upokojte svoje prsia ľahkou masážou s ošetrujúcim olejom. Prírodné esenciálne oleje z majoránky, feniklu a rasce sa tradične používajú pre stimuláciu tvorby mlieka, zatiaľ čo samotná masáž podporuje zdravý tok mlieka a uvoľňuje počas tehotenstva nepríjemné napätie v prsníkoch.

Vyvinutý v spolupráci so skúsenými pôrodnými asistentkami a lekárnikmi. Olej na masáž prsníkov stimuluje krvný obeh a zahrieva prsné tkanivo. Pravidelné masáže pŕs pomáhajú počas celej doby dojčenia.

Dermatologicky testované. Bez syntetických konzervačných látok, parfumácie, farbív a surovín získavaných z minerálnych olejov. Vhodný pre vegánov.


zloženie: Mandľový olej Sezamový olej Jojobový olej Parfém Limonén Linalool Geraniol

11,50 €